Zestaw Oltens 60027900, 63024990
Zestaw Oltens 60027900, 63024990
- Nr katalogowy: 68698900
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 137,90zł
- Cena katalogowa: 4 099,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68698900 |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 44.7 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | beżowy, inny |
| Wariant koloru Oltens | kaszmir, jasny marmur |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii