Zestaw Oltens 60028060, 63025300
Zestaw Oltens 60028060, 63025300
- Nr katalogowy: 68747060
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 537,90zł
- Cena katalogowa: 4 899,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68747060 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii