Zestaw Oltens 60028900, 63025900
Zestaw Oltens 60028900, 63025900
- Nr katalogowy: 68731900
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 337,90zł
- Cena katalogowa: 4 499,81 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68731900 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii