Zestaw Oltens 60029300, 63026060
Zestaw Oltens 60029300, 63026060
- Nr katalogowy: 68689300
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 787,90zł
- Cena katalogowa: 5 399,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68689300 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii