Zestaw Oltens 60029900, 63026000
Zestaw Oltens 60029900, 63026000
- Nr katalogowy: 68740900
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 737,90zł
- Cena katalogowa: 5 299,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68740900 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, inny |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii