Zestaw Oltens 60030900, 63027060
Zestaw Oltens 60030900, 63027060
- Nr katalogowy: 68690900
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 087,90zł
- Cena katalogowa: 5 999,79 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68690900 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb, inny |
| Wariant koloru Oltens | dąb, kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii