Zestaw Oltens 60030900, 63027900
Zestaw Oltens 60030900, 63027900
- Nr katalogowy: 68733900
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 037,90zł
- Cena katalogowa: 5 899,79 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68733900 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | kaszmir |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii