Zestaw Oltens 60032300, 63024300
Zestaw Oltens 60032300, 63024300
- Nr katalogowy: 68734300
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 937,90zł
- Cena katalogowa: 3 699,79 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68734300 |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii