Zestaw Oltens 60033060, 63025060
Zestaw Oltens 60033060, 63025060
- Nr katalogowy: 68735060
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 487,90zł
- Cena katalogowa: 4 799,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68735060 |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Wariant koloru Oltens | dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii