Zestaw Oltens 60034000, 63026300
Zestaw Oltens 60034000, 63026300
- Nr katalogowy: 68685000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 637,90zł
- Cena katalogowa: 5 099,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68685000 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, czarny |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, czarny mat |
| Dane producenta | Zobacz |