Zestaw Oltens 60034060, 63026060
Zestaw Oltens 60034060, 63026060
- Nr katalogowy: 68736060
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 887,90zł
- Cena katalogowa: 5 599,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68736060 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Wariant koloru Oltens | dąb |
| Dane producenta | Zobacz |