Zestaw Oltens 60034060, 63026300
Zestaw Oltens 60034060, 63026300
- Nr katalogowy: 68685060
- Dostępność: do 48h
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 837,90zł
- Cena katalogowa: 5 499,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68685060 |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii