Zestaw Oltens 60035000, 63027300
Zestaw Oltens 60035000, 63027300
- Nr katalogowy: 68686000
- Dostępność: do 48h
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 937,90zł
- Cena katalogowa: 5 699,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68686000 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, czarny |
| Wariant koloru Oltens | biały mat, czarny mat |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii