Zestaw Oltens 60035060, 63027060
Zestaw Oltens 60035060, 63027060
- Nr katalogowy: 68737060
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 187,90zł
- Cena katalogowa: 6 199,80 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68737060 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Wariant koloru Oltens | dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii