Zestaw Oltens 60035300, 63027060
Zestaw Oltens 60035300, 63027060
- Nr katalogowy: 68694300
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 987,90zł
- Cena katalogowa: 5 799,79 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 68694300 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 53.6 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Wariant koloru Oltens | czarny mat, dąb |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii