Zestaw pojemników do przechowywania 29x19x9 cm przezroczysty-niebieski 3068063200000 Keeeper Fredo Fresh
Zestaw pojemników do przechowywania 29x19x9 cm przezroczysty-niebieski 3068063200000 Keeeper Fredo Fresh
- Nr katalogowy: 3068063200000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 48,54zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Nr katalogowy | 3068063200000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 3.3 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, niebieski |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 29 cm |
| Krótszy bok | 19 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kod EAN | 4052396045932 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 9 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,36 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii