Zestaw Rodan 5906154450386, 5906154453929
Zestaw Rodan 5906154450386, 5906154453929
- Nr katalogowy: 5906154454209
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 852,60zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Elegance |
| Nr katalogowy | 5906154454209 |
| Szerokość | 120.4 cm |
| Głębokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 139 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5906154454209 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii