Zestaw Rodan 5906154450645, 5906154450652
Zestaw Rodan 5906154450645, 5906154450652
- Nr katalogowy: 5906154450669
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 521,40zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Elegance |
| Nr katalogowy | 5906154450669 |
| Szerokość | 80.4 cm |
| Głębokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 139 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5906154450669 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii