Zestaw Rodan 5906154450935, 5906154451963
Zestaw Rodan 5906154450935, 5906154451963
- Nr katalogowy: 5906154454896
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 800,05zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Loft |
| Nr katalogowy | 5906154454896 |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Kod EAN | 5906154454896 |
| Dane producenta | Zobacz |