Zestaw Rodan 5906154450942, 5906154452083, 5906154452120
Zestaw Rodan 5906154450942, 5906154452083, 5906154452120
- Nr katalogowy: 5906154454926
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 391,05zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Loft |
| Nr katalogowy | 5906154454926 |
| Szerokość | 180 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Kod EAN | 5906154454926 |
| Dane producenta | Zobacz |