Zestaw Rodan 5906154450942
Zestaw Rodan 5906154450942
- Nr katalogowy: 5906154454902
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 830,43zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Loft |
| Nr katalogowy | 5906154454902 |
| Szerokość | 160 cm |
| Głębokość | 46 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | czarny, dąb |
| Kod EAN | 5906154454902 |
| Dane producenta | Zobacz |