Zestaw Rodan 5906154451758, 5906154453851
Zestaw Rodan 5906154451758, 5906154453851
- Nr katalogowy: 5906154454186
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 683,03zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Elegance |
| Nr katalogowy | 5906154454186 |
| Szerokość | 100.4 cm |
| Głębokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 139 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5906154454186 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii