Zestaw Rodan 5906154451758, 5906154453899
Zestaw Rodan 5906154451758, 5906154453899
- Nr katalogowy: 5906154454223
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 862,41zł
W zestawie
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Elegance |
| Nr katalogowy | 5906154454223 |
| Szerokość | 120.4 cm |
| Głębokość | 41.5 cm |
| Wysokość | 139 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca, boczna wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5906154454223 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii