Zestaw sztućców 18.5x4.5x2.1 cm stal 241925 Brabantia Make & Take
Zestaw sztućców 18.5x4.5x2.1 cm stal 241925 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241925
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 77,89zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241925 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Materiał | tworzywo sztuczne, stal |
| Kolor | stal |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 18.5 cm |
| Krótszy bok | 4.5 cm |
| Wysokość | 2.1 cm |
| Kod EAN | 8710755241925 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 2 x 4 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,13 kg |
| Dane producenta | Zobacz |