Zlewozmywak ceramiczny 524737 Blanco Palona 6
Zlewozmywak ceramiczny 524737 Blanco Palona 6
- Nr katalogowy: 524737
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 476,00zł
Opis produktu
Z korkiem automatycznym.
| Marka | Blanco |
| Seria | Palona 6 |
| Nr katalogowy | 524737 |
| Dłuższy bok | 61.5 cm |
| Krótszy bok | 51 cm |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Otwór na baterie | tak |
| Ociekacz | nie |
| Kolor | inny |
| Montaż | wpuszczany |
| Powłoka ochronna | tak |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 4020684702515 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 65 x 73 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |