Zlewozmywak ceramiczny 54.5x44 cm biały 675801KG Villeroy & Boch Subway 60 XU
Zlewozmywak ceramiczny 54.5x44 cm biały 675801KG Villeroy & Boch Subway 60 XU
- Nr katalogowy: 675801KG
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 395,19zł
- Cena katalogowa: 7 216,90 zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Subway 60 XU |
| Nr katalogowy | 675801KG |
| Dłuższy bok | 54.5 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Ilość komór | 1,5-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Kolor | biały |
| Montaż | podwieszany |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kod EAN | 4051202300470 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 57 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 18,19 kg |
| Dane producenta | Zobacz |