Zlewozmywak granitowo-stalowy 78x44 cm FUSE7844BI Quadron Edward
Zlewozmywak granitowo-stalowy 78x44 cm FUSE7844BI Quadron Edward
- Nr katalogowy: FUSE7844BI
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 687,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Quadron |
| Seria | Edward |
| Nr katalogowy | FUSE7844BI |
| Dłuższy bok | 78 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Kolor | biały |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | tak |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | tak |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 5903242538186 |
| Wymiary z opakowaniem | 57 x 25 x 84 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii