Zlewozmywak granitowy 100x50 cm szary/grafitowy/onyx 3001PNGR160LW Ruvetti Pineko 160 Long
Zlewozmywak granitowy 100x50 cm szary/grafitowy/onyx 3001PNGR160LW Ruvetti Pineko 160 Long
- Nr katalogowy: 3001PNGR160LW
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 831,42zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Pineko 160 Long |
| Nr katalogowy | 3001PNGR160LW |
| Dłuższy bok | 100 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | tak |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | tak |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 21 cm |
| Kod EAN | 5906702218758 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 28 x 110 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |