Zlewozmywak granitowy 44x38 cm szary/grafitowy/onyx MYAKSA0N Primagran Ryga
Zlewozmywak granitowy 44x38 cm szary/grafitowy/onyx MYAKSA0N Primagran Ryga
- Nr katalogowy: MYAKSA0N
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 440,38zł
Opis produktu
| Marka | Primagran |
| Seria | Ryga |
| Nr katalogowy | MYAKSA0N |
| Dłuższy bok | 44 cm |
| Krótszy bok | 38 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | nie |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 5905683119252 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii