Zlewozmywak granitowy 47x36 cm szary/grafitowy/onyx MLFKGX0#P Primagran Londyn
Zlewozmywak granitowy 47x36 cm szary/grafitowy/onyx MLFKGX0#P Primagran Londyn
- Nr katalogowy: MLFKGX0#P
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 416,97zł
Opis produktu
| Marka | Primagran |
| Seria | Londyn |
| Nr katalogowy | MLFKGX0#P |
| Dłuższy bok | 47 cm |
| Krótszy bok | 36 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | podwieszany |
| Syfon | nie |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 5904647187122 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii