Zlewozmywak granitowy 50x47 cm czarny 1148161 Alveus Atrox
Zlewozmywak granitowy 50x47 cm czarny 1148161 Alveus Atrox
- Nr katalogowy: 1148161
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 862,25zł
- Cena katalogowa: 1 059,01 zł
Opis produktu
| Marka | Alveus |
| Seria | Atrox |
| Nr katalogowy | 1148161 |
| Dłuższy bok | 50 cm |
| Krótszy bok | 47 cm |
| Kolor | czarny |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony, podwieszany |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 19.5 cm |
| Kod EAN | 3838997919732 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 56 x 58 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii