Zlewozmywak granitowy 52x43 cm biały ML6KWX0#P Primagran Londyn
Zlewozmywak granitowy 52x43 cm biały ML6KWX0#P Primagran Londyn
- Nr katalogowy: ML6KWX0#P
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 851,99zł
Opis produktu
| Marka | Primagran |
| Seria | Londyn |
| Nr katalogowy | ML6KWX0#P |
| Dłuższy bok | 52 cm |
| Krótszy bok | 43 cm |
| Kolor | biały |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | nie |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 5904647188747 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 32 x 69 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii