Zlewozmywak granitowy 55.6x45.6 cm biały AURILIO601WHITE Globalo Design Aurilio
Zlewozmywak granitowy 55.6x45.6 cm biały AURILIO601WHITE Globalo Design Aurilio
- Nr katalogowy: AURILIO601WHITE
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 458,00zł
Wybierz wariant:
Kolor
Opis produktu
| Marka | Globalo |
| Seria | Design Aurilio |
| Nr katalogowy | AURILIO601WHITE |
| Dłuższy bok | 55.6 cm |
| Krótszy bok | 45.6 cm |
| Kolor | biały |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony, podwieszany |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 5907622609022 |
| Dane producenta | Zobacz |