Zlewozmywak granitowy 56x50 cm beżowy 3001ABBE60W Ruvetti Absol 60
Zlewozmywak granitowy 56x50 cm beżowy 3001ABBE60W Ruvetti Absol 60
- Nr katalogowy: 3001ABBE60W
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 851,02zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Absol 60 |
| Nr katalogowy | 3001ABBE60W |
| Dłuższy bok | 56 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | beżowy |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 21.5 cm |
| Kod EAN | 5906702215764 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 24 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |