Zlewozmywak granitowy 59x50 cm czarny 1148158 Alveus Cadit
Zlewozmywak granitowy 59x50 cm czarny 1148158 Alveus Cadit
- Nr katalogowy: 1148158
- Dostępność: do 5 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 053,13zł
Opis produktu
| Marka | Alveus |
| Seria | Cadit |
| Nr katalogowy | 1148158 |
| Dłuższy bok | 59 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | czarny |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | tak |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | tak |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 3838997919701 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 57 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii