Zlewozmywak granitowy 61.5x50 cm szary/grafitowy/onyx 527378 Blanco Zia 40 S
Zlewozmywak granitowy 61.5x50 cm szary/grafitowy/onyx 527378 Blanco Zia 40 S
- Nr katalogowy: 527378
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 456,42zł
Opis produktu
| Marka | Blanco |
| Seria | Zia 40 S |
| Nr katalogowy | 527378 |
| Dłuższy bok | 61.5 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | tak |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | nie |
| Odwracalny | tak |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 19 cm |
| Kod EAN | 4020684782982 |
| Wymiary z opakowaniem | 74 x 33 x 61 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,55 kg |
| Dane producenta | Zobacz |