Zlewozmywak granitowy 68x50 cm szary/grafitowy/onyx 070223511 Pyramis Camea
Zlewozmywak granitowy 68x50 cm szary/grafitowy/onyx 070223511 Pyramis Camea
- Nr katalogowy: 070223511
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 917,56zł
Opis produktu
| Marka | Pyramis |
| Seria | Camea |
| Nr katalogowy | 070223511 |
| Dłuższy bok | 68 cm |
| Krótszy bok | 50 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | tak |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 20.5 cm |
| Kod EAN | 5201217230227 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 30 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 12,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii