Zlewozmywak granitowy 74.5x43.5 cm czarny 3001LAFB80P Ruvetti Latios
Zlewozmywak granitowy 74.5x43.5 cm czarny 3001LAFB80P Ruvetti Latios
- Nr katalogowy: 3001LAFB80P
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 880,42zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Latios |
| Nr katalogowy | 3001LAFB80P |
| Dłuższy bok | 74.5 cm |
| Krótszy bok | 43.5 cm |
| Kolor | czarny |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | podwieszany |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | nie |
| Głębokość komory głównej | 21 cm |
| Kod EAN | 5906702218871 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 24 x 85 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |