Zlewozmywak granitowy 75.6x44.7 cm szary/grafitowy/onyx 3001DOGRW Ruvetti Doblo
Zlewozmywak granitowy 75.6x44.7 cm szary/grafitowy/onyx 3001DOGRW Ruvetti Doblo
- Nr katalogowy: 3001DOGRW
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 655,02zł
Opis produktu
| Marka | Ruvetti |
| Seria | Doblo |
| Nr katalogowy | 3001DOGRW |
| Dłuższy bok | 75.6 cm |
| Krótszy bok | 44.7 cm |
| Kolor | szary/grafitowy/onyx |
| Ilość komór | 2-komorowy |
| Ociekacz | nie |
| Montaż | wpuszczony |
| Syfon | tak |
| Odwracalny | nie |
| Otwór na baterie | tak |
| Głębokość komory głównej | 18 cm |
| Kod EAN | 5906702212909 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 25 x 86 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |