Zlewozmywak stalowy 72.5x45 cm grafit 1270627589 Franke Mythos BXM
Zlewozmywak stalowy 72.5x45 cm grafit 1270627589 Franke Mythos BXM
- Nr katalogowy: 1270627589
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 066,99zł
Wybierz wariant:
Dłuższy bok
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Franke |
| Seria | Mythos BXM |
| Nr katalogowy | 1270627589 |
| Dłuższy bok | 72.5 cm |
| Krótszy bok | 45 cm |
| Montaż | wpuszczony |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kolor | grafit |
| Kod EAN | 7612985907941 |
| Wymiary z opakowaniem | 60 x 31 x 88 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |