Zlewozmywak stalowy 74x44 cm 115030009 Teka Flexlinea
Zlewozmywak stalowy 74x44 cm 115030009 Teka Flexlinea
- Nr katalogowy: 115030009
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 227,10zł
Opis produktu
| Marka | Teka |
| Seria | Flexlinea |
| Nr katalogowy | 115030009 |
| Dłuższy bok | 74 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Montaż | nakładany, podwieszany, wpuszczony |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 2-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 8434778004359 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 22 x 50 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,86 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii