Zlewozmywak stalowy z syfonem 75x44 cm 115000066 Teka Be Linea
Zlewozmywak stalowy z syfonem 75x44 cm 115000066 Teka Be Linea
- Nr katalogowy: 115000066
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 867,10zł
Opis produktu
| Marka | Teka |
| Seria | Be Linea |
| Nr katalogowy | 115000066 |
| Dłuższy bok | 75 cm |
| Krótszy bok | 44 cm |
| Montaż | podwieszany |
| Wykończenie | gładki |
| Ilość komór | 1-komorowy |
| Otwór na baterie | nie |
| Ociekacz | nie |
| Głębokość komory głównej | 20 cm |
| Kod EAN | 8434778025309 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 25 x 79 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii