Adapter 1x W czarny 8281 Nowodvorski Lighting Cameleon
Adapter 1x W czarny 8281 Nowodvorski Lighting Cameleon
- Nr katalogowy: 8281
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 155,00zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | Cameleon |
| Nr katalogowy | 8281 |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 11 cm |
| Szerokość | 3.7 cm |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Typ produktu | element systemu szynowego |
| Kod EAN | 5903139828192 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 18 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,32 kg |
| Dane producenta | Zobacz |