Element montażowy x W 8306 Nowodvorski Lighting CTLS
Element montażowy x W 8306 Nowodvorski Lighting CTLS
- Nr katalogowy: 8306
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 35,50zł
Opis produktu
| Marka | Nowodvorski Lighting |
| Seria | CTLS |
| Nr katalogowy | 8306 |
| Materiał | stal szlachetna |
| Wysokość | 3 cm |
| Szerokość | 7.9 cm |
| Kod EAN | 5903139830690 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 3 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |