Element zewnętrzny odpływu 90 cm 56031000 Hansgrohe RainDrain Rock
Element zewnętrzny odpływu 90 cm 56031000 Hansgrohe RainDrain Rock
- Nr katalogowy: 56031000
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 511,95zł
- Cena katalogowa: 977,85 zł
Wybierz wariant:
Długość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | RainDrain Rock |
| Nr katalogowy | 56031000 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 90 cm |
| Kod EAN | 4059625350607 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 8 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii