Zestaw miska z deską wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34H684000 Roca Ona
Zestaw miska z deską wisząca bez kołnierza ze spłukiwaniem wirowym biały połysk A34H684000 Roca Ona
- Nr katalogowy: A34H684000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 688,00zł
- Cena katalogowa: 1 992,60 zł
Opis produktu
| Marka | Roca |
| Seria | Ona |
| Nr katalogowy | A34H684000 |
| Długość | 53 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 34.5 cm |
| Deska w zestawie | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza | bez kołnierza |
| Sposób montażu | wisząca |
| Kolor | biały |
| Powłoka ochronna | nie |
| Kształt | okrągły |
| Wykończenie powierzchni | połysk |
| Materiał | ceramika |
| Spłukiwanie wirowe | ze spłukiwaniem wirowym |
| Kod EAN | 8445662131303 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 34 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 28,75 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii