Grzejnik elektryczny 150x37 cm grafit 55128400 Oltens Stang
Grzejnik elektryczny 150x37 cm grafit 55128400 Oltens Stang
- Nr katalogowy: 55128400
- Dostępność: do 28 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 567,95zł
- Cena katalogowa: 4 999,90 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang |
| Nr katalogowy | 55128400 |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Moc | 800 Wat |
| Kolor | grafit |
| Wariant koloru Oltens | grafit |
| Kod EAN | 5903003030331 |
| Waga z opakowaniem | 28,02 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii