Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x37 cm miedź szczotkowana 55028610 Oltens Stang
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 150x37 cm miedź szczotkowana 55028610 Oltens Stang
- Nr katalogowy: 55028610
- Dostępność: do 48h
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 167,95zł
- Cena katalogowa: 4 199,90 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Wariant koloru Oltens
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Stang |
| Nr katalogowy | 55028610 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 150 cm |
| Szerokość | 37 cm |
| Moc | 683 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 33 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | inny |
| Wariant koloru Oltens | miedź szczotkowana |
| Kod EAN | 5903003030300 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii