Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 118x25 cm biały NAR25120D50 Instal Projekt Nari
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 118x25 cm biały NAR25120D50 Instal Projekt Nari
- Nr katalogowy: NAR25120D50
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 001,94zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Nari |
| Nr katalogowy | NAR25120D50 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 118 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc | 242 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253738890 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 6 x 121 cm |
| Waga z opakowaniem | 6,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |