Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x19 cm biały PIOV12004C34 Instal Projekt Pilaro V
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny 120x19 cm biały PIOV12004C34 Instal Projekt Pilaro V
- Nr katalogowy: PIOV12004C34
- Dostępność: do 8 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 424,08zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Pilaro V |
| Nr katalogowy | PIOV12004C34 |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 19 cm |
| Moc | 321 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 15 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253741548 |
| Dane producenta | Zobacz |